Had I bought this all at regular price it would have cost $62.70.
And our meals for this week...
Monday
Pork chops, garlic mashed potatoes, mixed veggies
Tuesday
Tacos, tamales, chips and salsa
Wednesday
Pork kabobs (with peppers and red onions), brown rice, apple slices
Thursday
Jambalaya, homemade biscuits
Friday
BLT sandwiches, fruit
Saturday
L- sandwiches or leftovers
D- At my cousin's wedding
Sunday
L- omelets, toast, fruit
D- TBD...maybe we'll eat out
No comments:
Post a Comment